Kontakt i rezerwacja

Wstępne rezerwacje i zapytania o dostępność domków oraz cenę pobytu przyjmujemy przez formularz rezerwacyjny jak również telefonicznie (+48 509 822 337, +48 517 534 108) lub mailowo: magra@magraclub.pl

Najszybciej jak to możliwe odpowiemy Państwu na wstępną rezerwację – zapytanie, potwierdzimy dostępność domku i skalkulujemy cenę pobytu. Po otrzymaniu od nas odpowiedzi w ciągu 3 dni roboczych prosimy Państwa o wpłatę zaliczki w wysokości 30% ceny skalkulowanego pobytu. Niezwłocznie po otrzymaniu zaliczki prześlemy Państwu mailowo wiążące potwierdzenie rezerwacji. Pozostałą kwotę za pobyt prosimy wpłacić przelewem najpóźniej 30 dni przed datą rozpoczęcia pobytu. Przy drugiej wpłacie przelewem prosimy o podanie nazwiska i nadanego numeru rezerwacji.

Uwaga: Proszę zapoznać się z regulaminem. Założenie wiążącej rezerwacji i wpłata 30% zaliczki są jednoznaczne z akceptacją naszego Regulaminu. Regulamin znajdziesz > tutaj


Formularz rezerwacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U. Magra S.C. w celu otrzymywania drogą elektroniczną na udostępniony przeze mnie adres e-mail informacji handlowych zawierających informację o ofertach na obecny i kolejne sezony.
Wyrażam zgodę zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne na korzystanie przez "Magra" z telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego np. potwierdzenia założenia rezerwacji, przypomnienia o upływie terminów wpłat, dostarczenia dokumentów. Brak wyrażenia przedmiotowej zgody uniemożliwia "Magra" skontaktowanie się z Klientem.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania od "Magra" drogą elektroniczną na udostępniony przeze mnie adres e-mail informacji handlowych zawierających również artykuły, wywiady i fotorelacje z wypoczynku organizowanego przez Magra (dalej: "Newsletter Magra").
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.