Image

DĘBINA

Dębina to spokojna, nadmorska wieś, położona między Poddąbiem a Rowami. Magra Holiday Club oddalony jest 800 metrów od morza, do którego prowadzi malownicza, polna droga. Ze względu na fakt, iż jest to jedyny ośrodek w Dębinie, plaża jest niezatłoczona, a nadmorskie klify dostarczają niezapomnianych wrażeń. Śmiało można stwierdzić, że jest już niewiele tak dziewiczych zakątków nad Morzem Bałtyckim.


Dla rowerzystów jest to miejsce wyjątkowe, stąd bowiem wiodą bodaj najpiękniejsze trasy rowerowe w kraju – „Szlakiem zwiniętych torów” (Ustka – Zapadłe – Orzechowo – Wytowno – Obiejskie Łąki – Rowy).


 

W okolicy można odwiedzić:

W okresie wakacyjnym z pobliskiej Ustki odbywają się jednodniowe rejsy na duńską wyspę Bornholm, zaś dla wędkarzy organizowane są rejsy kutrami rybackimi po Bałtyku. Nieopodal Dębiny znajduje się także kilka miejsc do jazdy konnej oraz korty tenisowe. Okolice Dębiny to również raj dla grzybiarzy.

oferta soft all inclusive obejmuje wszystkie posiłki i napoje bezalkoholowe serwowane na bufecie. Oferta nie obejmuje asortymentu sprzedażowego baru oraz kawiarni.