Promocje i oferty specjalne

Według długoterminowych prognoz meteorologicznych tegoroczne lato ma zacząć się wyjątkowo wcześnie oraz ma być długie i upalne. Zachęcamy Państwa zatem do skorzystania z naszej oferty w sezonie B, C i D, w którym ceny są znacznie niższe, niż w sezonie A.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ogłaszamy po raz pierwszy ofertę FIRST MINUTE, jednocześnie nie zmieniając cen z sezonu 2015. Wszyscy z Państwa, którzy zarezerwują pobyt w Magra Holiday Club na sezon 2016 i wpłacą zadatek za pobyt wakacyjny do 30 listopada 2015, otrzymają od nas 10% zniżki. Po 30 listopada nie przewidujemy rabatów od cen podstawowych. Chcemy, aby zasady naszych promocji były transparentne i namawiamy do wcześniejszych rezerwacji!


Bliźniakowa promocja!

Rodzice bliźniaków między 2 a 9 rokiem życia zapłacą w sezonie A – D tylko za jednego z bliźniaków!


Tort dla każdego jubilata!

Każdy Magrowicz, który w czasie pobytu wakacyjnego w MAGRA HOLIDAY CLUB obchodzi swoje urodziny, otrzymuje od nas tort gratis.


Wszystkich kibiców piłki nożnej zapraszamy do wspólnego oglądania meczów piłkarskich w czerwcu i lipcu 2016 w naszej, specjalnie na tę okoliczność zmodernizowanej sali TV. Oferujemy podczas trwania Euro 2016 gratisowy serwis kelnerski w sali TV. Na każdą rezerwację przewidujemy karnet kibica z bonusami.


Miejsce przyjazne przyszłej mamie!

Miło nam Państwa poinformować, że 21 grudnia 2009r. nasza placówka została wyróżniona w Konkursie-Rankingu Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie FALVIT.

Wszystkie przyszłe mamy zapraszamy do Magra Holiday Club!